#Locatie Barneveld

Voor de 10e keer een presentatie over ‘Omgaan met geld’ geven!

Gepubliceerd op 30 november 2018

Project G€ldwijs

Dit jaar was het de 10e keer dat René Hogeweg de gastlessen in het kader van het project G€ldwijs gegeven heeft aan de 3e klassen havo/vwo. We zijn erg blij dat hij dit al zoveel jaren wil doen. René doet dit op geheel vrijwillige basis. Op een interactieve en aansprekende manier praat hij met de leerlingen over inkomsten, uitgaven, lenen, schulden, schuldhulpverlening en het nieuwe geld. De leerlingen zijn vooral onder de indruk als het gaat over de schuldhulpverlening. De boodschap is dan ook al 10 jaar: probeer goed te sparen en zo min mogelijk schulden te maken. We zijn René dankbaar voor deze gastlessen en hopen dat hij het nog veel jaren wil blijven doen. Als dank hebben wij hem een aandenken gegeven. Onze collega Diepenveen heeft een kunstwerkje gemaakt wat u op de foto kunt zien. ‘het begint met de oude sok’.

Links:

https://barneveldsekrant.nl/lokaal/geld-uitgeven-een-keuze-504132 

G€ldwijs

Voor de 10e keer een presentatie over ‘Omgaan met geld’ geven!
De onderwijszorgklas

#Locatie Barneveld

De onderwijszorgklas

Gepubliceerd op 29 januari 2019

Sinds augustus 2017 is er een ‘onderwijszorgklas’ gestart binnen onze school op de locatie Barneveld. Op deze groep werken een docent en begeleiders samen met …

Open middag zorgklassen

#Locatie Barneveld

Open middag zorgklassen

Gepubliceerd op 29 januari 2019

Woensdag 23 januari jl. was de openmiddag voor CLUSTER IV leerlingen. Ongeveer 40 leerlingen bezochten onze school. Daarnaast waren er veel ouders en enkele leerkrachten …

Open avond

#Locatie Barneveld

Open avond

Gepubliceerd op 11 januari 2019

'Volle bak bij open huis Van Lodenstein College', publiceerde de Barneveldse Krant. Inderdaad was het afgelopen dinsdag avond gezellig druk tijdens onze jaarlijkse open avond voor …