#Locatie Kesteren

The real game

Gepubliceerd op 12 juli 2019

Ons werd gevraagd namens het Van Lodenstein College een project te maken in samenwerking met het Helicon. We moesten een milieuvriendelijke wijk gaan bouwen op een plaat en deze moest passen in de cultuur van de Neder-Betuwe. We werden in gemengde groepen gezet om samen de projecten te maken. Wij hadden een ontzettend fijne en leuke groep, ontzettend gelachen met elkaar en heel goed samengewerkt. Wij mochten met de leerlingen van het Helicon die in onze groep zaten gaan werken in het Helicon, en kregen een plaat waarop we deze dus mochten maken. Wij namen de beslissing onze wijk op de schaal van 1:500 te maken. Hier kregen we 2 dagen voor om deze wijk te maken, doordat we zo goed met elkaar konden samenwerken en we zo een goed band hebben, ging dit vlekkeloos. We hebben erg veel lol gehad en zo ons best gedaan om een mooie wijk te maken. Na deze 2 dagen werden wij uitgenodigd in het Gemeentehuis te Opheusden om te presenteren over onze wijk. Na deze 2 dagen kijken we op een korte leuke tijd terug met onze samenwerking en de groep.

Klik hier voor het artikel van de Rhenense Betuwse Courant
The real game
Aangepast lesrooster 25 en 26 juni 2019

#Locatie Kesteren

Aangepast lesrooster 25 en 26 juni 2019

Gepubliceerd op 24 juni 2019

Voor dinsdag 25 juni en woensdag 26 juni 2019 geldt onderstaand tropenrooster: 1e uur    08.00 - 08.40 uur (let op aanvangstijd!!) 2e uur    08.40 - 09.20 …

Geslaagd!

#Locatie Kesteren

Geslaagd!

Gepubliceerd op 13 juni 2019

De uitslag van de landelijke examens 2019 is bekend. Alle leerlingen die geslaagd zijn: van harte gefeliciteerd! Nog niet geslaagd, maar wel een herkansing? Heel veel …

Bedrijfsbezoek Volvo en TSV met klas 2BB en 2KB

#Locatie Kesteren

Bedrijfsbezoek Volvo en TSV met klas 2BB en 2KB

Gepubliceerd op 27 mei 2019

Een geweldige ervaring voor de jongens PIE van klas 2BB en 2KB. Het bedrijfsbezoek op 6 mei jl. aan VOLVO Van Dijk Transport in Culemborg en …