#Locatie Hoevelaken

Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents

Gepubliceerd op 15 januari 2018

Donderdag 11 januari hebben twee teams van Profiel Groen meegedaan aan de Skills Talents. Aan deze wedstrijd deden verschillende VMBO-teams van scholen uit de provincie Gelderland mee. Groendocent M. van Engelen: “We zien tijdens de lessen dat onze leerlingen gouden handen hebben. Skills Talents daagt leerlingen uit om hun talenten maximaal in te zetten. Vandaar dat wij dit jaar voor het eerst mee hebben gedaan.” Na een voorronde op school, werd het beste team afgevaardigd naar de provinciale Skills Talents in Velp. Elbert van Dijk (Kesteren) , Thijs Kleijer (Kootwijkerbroek) en Chris van der Horst (Leerbroek) werden in de categorie Tuinontwerp en –aanleg eerste en gaan door naar de landelijke finale in maart. Voor de categorie Bloemwerk en styling werden Emmelien Huibers (Opheusden), Denice van den Brink (Harskamp) en Elizabeth Franken (Elspeet) afgevaardigd. Zij behaalden een mooie derde plaats.

Skills Netherlands promoot het belang van het vakmanschap en het beroepsonderwijs. Daarbij richt Skills Netherlands zich met al haar activiteiten op drie pijlers: imagoverbetering, talentontwikkeling en beroeps- en loopbaanoriëntatie (LOB). Skills Netherlands organiseert daarvoor jaarlijks de Skills Talents.

Klik hier voor een korte  video.

Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Eerste plaats voor leerlingen Groen bij Skills Talents
Voorlichtingsavond voor leerlingen en ouder(s)/verzorger(s)

#Locatie Hoevelaken

Voorlichtingsavond voor leerlingen en ouder(s)/verzorger(s)

Gepubliceerd op 16 januari 2020

De voorlichtingsavond voor de leerlingen die in 2020 naar klas 3 vmbo gaan is 18 februari D.V.. Overweeg je om een vak te leren? Zit je …

Winterfair

#Locatie Hoevelaken

Winterfair

Gepubliceerd op 11 december 2019

Tijdens de ouderavonden is onze jaarlijkse Winterfair! Van harte welkom!

LODO-journaal – Buitenlandeditie

#Locatie Hoevelaken

LODO-journaal – Buitenlandeditie

Gepubliceerd op 4 december 2019

Een speciaal LODO-journaal: onze leerlingen in  Engeland en Duitsland. https://vimeo.com/377302366