#Locatie Kesteren

Bezoek Poolse gasten

Gepubliceerd op 11 april 2019

Vandaag (11 april) hebben we bezoek gekregen van een aantal Poolse gasten. Zij bezochten onze school in het kader van een uitwisseling van de gemeente Neder-Betuwe en twee Poolse gemeenten. Het bezoek staat dit jaar vooral in het teken van de zorg. Daarbij staat de vraag hoe wij in Nederland de zorg vormgeven centraal. Daarom werd een onder andere een bezoek afgelegd aan onze afdeling Zorg en Welzijn, waar leerlingen worden opgeleid voor een baan in de zorg.

Rond 10.00 uur kwamen de gasten aan. Na een inleidend welkom gingen we met de Polen aan de slag.

Wij hebben onze gasten getrakteerd op een Hollandse maaltijd. Als hoofdgerecht mochten de gasten zelf een Hollands pannetje maken. Er werd onder leiding van een Poolse tolk een lekker gerecht bereid waar iedereen enthousiast aan heeft meegewerkt. Tot slot werden de gasten getrakteerd op een oer-Nederlands toetje: de “Vlaflip”. Om deze lekkernij te mogen nuttigen moesten de gasten wel foutloos het woord “Vlaflip” kunnen uitspreken. Na een rondleiding over de afdeling Zorg en Welzijn en Economie & Ondernemen gingen de gasten met een volle maag en een Hollands recept op zak verder met de bezoeken in de omgeving van Kesteren. Er werd hartelijk afscheid genomen en er zijn adressen en telefoonnummers uitgewisseld voor afspraken voor een eventueel tegenbezoek in de toekomst.

Een smakelijke en gastvrije groet van het team Zorg en Welzijn

Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Havisten VLC helpen Veenendalers

#Locatie Kesteren

Havisten VLC helpen Veenendalers

Gepubliceerd op 16 april 2019

Donderdag 11 april hebben zo'n 80 leerlingen uit 4-havo zich via Stichting Present Veenendaal ingezet voor bewoners in Veenendaal. Ze hebben  getuinierd, bestraat, opgeruimd, schoongemaakt …

Excursie leerjaar 2-vmbo bk PIE en M&T

#Locatie Kesteren

Excursie leerjaar 2-vmbo bk PIE en M&T

Gepubliceerd op 10 april 2019

Op 25 maart jl. zijn de leerlingen van leerjaar 2-vmbo bb/kb PIE en M&T op excursie geweest naar BMW Ekris in Veenendaal. Benieuwd naar foto's? …

Er zijn weer ouderavonden…

#Locatie Kesteren

Er zijn weer ouderavonden…

Gepubliceerd op 19 maart 2019

D.V. woensdag 10 en maandag 15 april zijn er ouderavonden op onze locatie. Komt u ook? De uitnodiging voor deze avonden ontvangt u per mail. …