#Locatie Kesteren

Bezoek Poolse gasten

Gepubliceerd op 11 april 2019

Vandaag (11 april) hebben we bezoek gekregen van een aantal Poolse gasten. Zij bezochten onze school in het kader van een uitwisseling van de gemeente Neder-Betuwe en twee Poolse gemeenten. Het bezoek staat dit jaar vooral in het teken van de zorg. Daarbij staat de vraag hoe wij in Nederland de zorg vormgeven centraal. Daarom werd een onder andere een bezoek afgelegd aan onze afdeling Zorg en Welzijn, waar leerlingen worden opgeleid voor een baan in de zorg.

Rond 10.00 uur kwamen de gasten aan. Na een inleidend welkom gingen we met de Polen aan de slag.

Wij hebben onze gasten getrakteerd op een Hollandse maaltijd. Als hoofdgerecht mochten de gasten zelf een Hollands pannetje maken. Er werd onder leiding van een Poolse tolk een lekker gerecht bereid waar iedereen enthousiast aan heeft meegewerkt. Tot slot werden de gasten getrakteerd op een oer-Nederlands toetje: de “Vlaflip”. Om deze lekkernij te mogen nuttigen moesten de gasten wel foutloos het woord “Vlaflip” kunnen uitspreken. Na een rondleiding over de afdeling Zorg en Welzijn en Economie & Ondernemen gingen de gasten met een volle maag en een Hollands recept op zak verder met de bezoeken in de omgeving van Kesteren. Er werd hartelijk afscheid genomen en er zijn adressen en telefoonnummers uitgewisseld voor afspraken voor een eventueel tegenbezoek in de toekomst.

Een smakelijke en gastvrije groet van het team Zorg en Welzijn

Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Bezoek Poolse gasten
Geslaagd!

#Locatie Kesteren

Geslaagd!

Gepubliceerd op 13 juni 2019

De uitslag van de landelijke examens 2019 is bekend. Alle leerlingen die geslaagd zijn: van harte gefeliciteerd! Nog niet geslaagd, maar wel een herkansing? Heel veel …

Bedrijfsbezoek Volvo en TSV met klas 2BB en 2KB

#Locatie Kesteren

Bedrijfsbezoek Volvo en TSV met klas 2BB en 2KB

Gepubliceerd op 27 mei 2019

Een geweldige ervaring voor de jongens PIE van klas 2BB en 2KB. Het bedrijfsbezoek op 6 mei jl. aan VOLVO Van Dijk Transport in Culemborg en …

VLC opnieuw winnaar van het Jongerendebat!

#Locatie Kesteren

VLC opnieuw winnaar van het Jongerendebat!

Gepubliceerd op 23 mei 2019

Op woensdag 22 mei was het weer zover: het jaarlijkse debat met het Helicon en de Pantarijn in het gemeentehuis van Opheusden. Goed voorbereid trokken …